Trafostanice

Zřizujeme trafostanice všech typů a pronajímáme kioskové trafostanice dle požadavků klienta. Zajišťujeme trafostanice pro stavby, průmyslové areály, developerské projekty.

Kioskové trafostanice

Trafostanice v betonovém nebo kovovém kiosku jsou nejmodernějším typem trafostanic. Vyznačují se snadnou rychlou montáží, malou zastavěnou plochou, vyžadují minimální údržbu, mají dlouhou životnost, vynikají provozní spolehlivostí a bezpečností. Nepotřebují betonové základy. Zajistíme dodávku a kompletní montáž trafostanice.

Reference

Trafostanice
Trafostanice

Sloupové trafostanice

jsou nejlevnějším typem trafostanic. Jsou vhodné pro zapojení na volné vedení mimo zástavbu. Jsou standardní součástí distribuční sítě všech rozvodných závodů, v odběratelské verzi zajišťují přívod energie k velkému množství firem a areálů po celé České republice. Výhodou sloupových trafostanic je nízká pořizovací cena a rychlá výstavba, nevýhodou jsou vyšší provozní rizika a nákladnější servis.

Reference

  • Mont-tech, Vojkovice
  • PPL, Brno - Líšeň
  • Strojní zámečnictví Macháček
  • Archeologický park Pavlov
  • Alba-Metal, s.r.o. - Ladná

Zděné trafostanice

Jsou tradičním druhem trafostanic. Technologická zařízení jsou umístěna v obestavěném prostoru. Vzhledem k tradici výstavby tohoto druhu trafostanic je v současné době v provozu množství zděných trafostanic, které se vzájemně liší uspořádáním, vzhledem i použitým materiálem. Mohou být samostatné nebo součástí sportovních nebo výrobních hal. Výhodou je dostatečný prostor pro umístění technologií a bezpečnost.

Reference

  • Vienna Point, Brno - Vídeňská
  • Sokol Brno I, Brno - Kounicova
  • Hornbach, Plzeň
Trafostanice
Trafostanice

Pronájem trafostanic

ESOM s.r.o. pronajímá trafostanice. Provizorní trafostanice slouží k pokrytí dočasně zvýšeného odběru el. energie na konkrétním odběrném místě, případně pro dočasné zřízení samostatného odběrného místa. Příkladem jsou staveniště rozsáhlých staveb nebo jednorázové akce. Provizorní trafostanici instalujeme na místo před zahájením odběru a po skončení prací ukončíme její provoz.

Provizorní trafostanice jsou přizpůsobeny snadné manipulaci, technologie je umístěna v lehkém, zpravidla plechovém, plastovém nebo betonovém kiosku. Pro dočasně umístění trafostanice není potřeba stavební povolení.

Reference

  • Pronájem TS při výstavbě polikliniky SurGal Clinic s.r.o. - Brno - Drobného
  • Pronájem TS při výstavbě administrativní budovy AXA Centrum - Brno - Úzká

Kde nás najdete?

ESOM s.r.o. Houbalova 12 628 00 Brno Mail: info@esom.cz Mobil: +420 702 033 343 Telefon: +420 515 531 313